HomeShowbiz

Luana Vjollca edhe sonte duket perfekt!

Prezantuesja dhe këngëtarja e njohur, Luana Vjollca çdo herë di të duket si mos më mirë.

Ajo ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale, dhe padyshim që duket si mos më mirë.

Janë linjat e trupit të saj, ato që duken thjeshtë perfekte.

Kujtojmë faktin se Vjollca po mundohet të qëndrojë aktive në skenën muzikore me anë të projekteve të vazhdueshme.

E veshur me shumë stil, Luana s’ka si të mos pëlqehet!


TË NGJASHME