HomeShowbiz

Luana Vjollca në kulmin e lumturisë

Luana Vjollca është ndër emrat më të njohur të ekranit shqiptar dhe njëherësh shumë e dashur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe nga përditshmëria e saj.

Së fundi, Luana postoi një fotografi në llogarinë e saj në Instagram, në të cilën shfaqet e veshur në sportive dhe fytyra e saj tregon se është shumë e lumtur.

“Unee me e lumtura nga gjithe komentet tuaja mbreme !!! ”, ka shkruar moderatorja.

 


TË NGJASHME