HomeShowbiz

Luana Vjollca sapo na tregoi që është e bukur edhe pa pikë ”make up-i”

Luana Vjollca është një ndër moderatoret më të mira shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Kjo shihet fare qartë edhe në Instagramin e saj ku numëron miliona ndjekës me të cilët qëndron gjithmonë në kontakt dhe i mban të përditësuar me foto e video të ndryshme si nga përditshmëria ashtu edhe nga profesioni.

Së fundmi bukuroshja e ekranit ka publikuar një foto ku shfaqet pa make-up dhe siç duket të gjithë fansat janë në të njejtën mendje që Luana është më e bukur pa “make-up”.

Luana në përshkrimin e fotos në fjalë ka përdorur thjesht një “pikë”, si për t’ju thënë të gjithëve që ajo është e bukur edhe pa grim në fytyrë dhe…“pikë!”.

View this post on Instagram

.

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

//www.instagram.com/embed.js

Nëse keni dyshime se Luana ka vënë make up, moderatorja ka treguar në instastory se në këtë postim të saj s’ka përdorur pikë makijazhi.

lakt.png

TË NGJASHME