Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

“Luftë” me plagët e aksidentit, shqiptari ndërron jetë në spital

Egzon Kryeziu ka ndërruar jetë në orët e mesnatës në Stamboll, ku po trajtohej pas aksidentit të rëndë, shkruan Reporteri.net.

Këtë e ka bërë të ditur vet babai i tij permes një postimi të bërë në Facebook.

“Ju njoftoj me pikëlim te thellë se djali jonë Egzon Kryeziu sot në Stamboll ndërojë jetë pas 9 muaj luftimit me plagët të mara nga aksidenti i rëndë. I falenderojmë te gjithë të cilët kanë ndihmuar per tu sheruar. Per diten e varrimit ju njoftojmë me kohë. Familja Kryeziu”, ka shkruar Ramë Kryeziu.

Related posts

Zbardhen tarifat, sa duhet të paguajnë studentët e “Bachelorit” dhe “Masterit”

Mila

Festa dhe pushime ideale

Mila

Kaq e pati! Aktori i famshëm i jep fund martesës pas 4 ditësh

Anxhela news
Na Kontaktoni!