HomeShowbiz

Luks në të gjitha anët, dalin pamjet e vilës së re të David dhe Victoria Beckham

Victoria dhe David Beckham u fotografuan në Miami dhe u tha se shkuan për të blerë një shtëpi të re.

Mediat e huaja shkruajnë se çifti sapo ka blerë një shtëpi të re super luksoze. 

Shtëpia e Victoria dhe David ka vlerën 36 milionë paund.Në të ka një pishinë gjigante, spa, sallon bukurie dhe bar. Dhe sikur të mos mjaftonin këto,në tarracën e ndërtesës është edhe një pistë për uljen e helikopterëve.

Ky vend quhet si ishulli më i bukur dhe çdo gjë duket si parajsë. 


TË NGJASHME