HomeModa

‘Lurex’, njihuni me fiksimin e ri të fashionistave

Veshjet me shkëlqim janë kthyer në një trend të pazëvendësueshëm dhe ato nuk i shohim vetëm pas perëndimit të diellit, tekstilet me xixa janë zgjidhja ideale për të krijuar një look të paharrueshëm!

Tendenca “bling bling” ku të gjithë preferojnë shkëlqimin nuk pranon vajzat e turpshme, vjeshta dhe dimri 2018-2019 është gjithçka në lidhje me look-un e një dive.

Mania “lurex” do të jetë kudo, kështu që bëhuni gati të krijoni kombinimin për të cilin do të mbaheni mend këtë sezon!


TË NGJASHME