HomeShowbiz

Mahnitëse në klipin e ri/ Ja stilisti shqiptar që qëndron pas look-ut të Cardi B

Cardi B është një ndër reperet më të suksesshme dhe e adhuruar për të gjithë publikun anembanë botës.

Shumë e famshme dhe e dashur, por Cardi B vishte nga stilisti i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti edhe gjithçka nisi pak kohë më parë me një follow në Instagram dhe tani janë bërë bashkëpunëtore.

Sahiti ka realizuar një fustan të zi dhe shumë ekstravagant për reperen i krijuar deri në detaje të cilin ajo e ka veshur në një spot publicitar.

Pjesë e tij janë edhe emra shumë të njohur të ekranit, si Rita Ora apo Adriana Lima.

Kjo është një arritje e madhe profesionale për Valdrinin, i cili nuk e ka për herë të parë eksperiencën e të veshurës së një ylli ndërkombëtar.


TË NGJASHME