HomeShowbiz

Mahniti Parisin? Edi Rama flet për deklaratën e Ornela Vorpsit!

Deklarata e disa javëve më parë e shkrimtares Ornela Vorpsi se Kryeministri shqiptar Edi Rama ka mahnitur një Paris të tërë ka shkaktuar jo pak zhurmë në media.

 

I ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin Top Show, Kryeministri u pyet edhe për këtë deklaratë dhe në këtë mënyrë iu përgjigj edhe Vorpsit. “Dudush jam dakord me ty, Parisi është shumë i madh që të magjepset nga unë”,-ka përfunduar Rama/gazetaexpress.com

 


TË NGJASHME