HomeShowbiz

Majk bën ndryshimin drastik që do t’i bëjë femrat të çmenden pas tij

Majk ka vendosur të ndryshojë look për herë të parë që kur është bërë pjesë e grupit Babastars.

Nuk e dimë sesi iu mbush mendja të ndryshonte look, por reperi ka pozuar sot në disa foto të reja ku shfaqet me flokët bjondë platin.

Për të treguar look-un e ri, Majk ka publikuar disa selfie nga ashensori dhe automjeti i tij luksoz.

Nuk e dimë nëse look-u i tij lidhet me ndonjë projekt të ri që do të publikojë së shpejti por sido që të jetë, na duhet ta pranojmë se i shkojnë pa masë dhe duket shumë trendy.


TË NGJASHME