HomeShowbiz

Majk ka një falënderim publik

Gjatë mbrëmjes së djeshme në media kanë qarkulluar lajme për raportet e prishura mes Majk dhe Majlinda Zekës.
Disa komente te fotot ku reperi shihet pranë një fëmije me sindromën Down u bënë shkak që ai të flas rreth raporteve me ish të dashurën Majlinda Zeka, me të cilën e ka edhe një djalë, Roanin.

Në bazë të një komenti ai tha se Majlinda nuk po e lë ta shoh djalin ndërsa ajo e ka mohuar një gjë të tillë.

Pas gjithë zhurmës së bërë, reperi shqiptar erdhi me një reagim i cili duket të jetë i fundit për këtë çështje.

Në Instastory ai ka falënderuar të gjithë që e kanë përkrahur moralisht.

 


TË NGJASHME