HomeShowbiz

Majk shpreh gëzimin e këtij suksesi që ka arritur

Këngëtarët, Majk dhe Ylli Limani para një muaji sollën këngën e re të titulluar “Krejt ti fala”.

“Krejt ti fala”, u pëlqye shumë nga fansat ku deri më tani ka mbledhur mbi 12 milionë klikime në kanalin, Youtube.

Kështu, Majk sapo ndau disa imazhe me ndjekësit që tregon se kjo këngë e tyre po renditet e para në ‘Trip listë.

‘TUNG, Po nihna rezident në vend t’parë”, është mbishkrimi që ia ka vënë fotos.


TË NGJASHME