HomeSociale

Makina fluturon jashtë rrugës, shpëton shoferi


Në aksin rrugor Korçë- Pogradec, këtë pasdite ka ndodhur një aksident i rëndë, ku një makinë ka fluturuar jashtë rrugës dhe është përplasur fuqimisht me çfarë i ka dalë përpara.

Si pasojë e aksidentit drejtuesi i mjetit ka marrë lëndime të shumta. Identiteti i tij nuk është mësuar ende. Ai është transportuasr drejt spitalit dhe fatmirësisht ka shpëtuar nga vdekja.

Por jo e njëjta gjë mund të thuhet për makinën, e cila siç e tregojnë edhe fotot është bërë copash.


TË NGJASHME