HomeLajme

Makina përfundon në kanal, 4 të plagosur

Katër të rinj që udhëtonin më një mjet “Tip Benz” janë aksidentuar pranë kryqëzimit të Patokut në Kurbin.

Mjeti ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Dy nga te rinjtë që ishin në mjet kanë marrë plagë të lehta dhe janë dërguar për mjekim në spitalin e Laçit.

Sipas policisë shkak i aksidentit është nderprerja e rrugës nga një mjet tjetër, ndërsa priten të kryhen veprimet nga ekspertët e policisë së Kurbinit.

{“videoid”:”1569844160608″,”type”:50,”ratio”:0.75}

Aksident, makina ne kanal on Vidnews.


TË NGJASHME