HomeSociale

Makina përplas këmbësoren, humb jetën 35-vjeçarja

Nje 35 vjecare eshte perplasur per vdekje nga nje makine, ndersa ishte duke ecur ne rruge.

Polciia e Fierit ka bere me dije se sot rreth orës 17:10, në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në afërsi të fshatit Varibop, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasin E.A, 46 vjeç, banues në Tiranë, ka aksidentuar me pasojë vdekje 35 vjeçaren E.K.(këmbësore).auto_aksident-ne-rruge1543496143-770×432

Eshtë bërë shoqërimi në Komisariatin e Policisë Fier i shtetasit E.A dhe po kryen veprimet proceduriale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.


TË NGJASHME