HomeLajmi i Fundit

Makina përplaset me ndarësen e rrugës dhe shpërthen në flakë

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në hyrje të Librazhdit.

Një automjet është përplasur me barrierën anësore të rrugës dhe ka shpërthyer në flakë, duke u djegur totalisht.

Ndërkohë, nuk dihen ende fati i drejtuesit të mjetit. Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta policie, të cilat pritet të zbardhin detajet e ngjarjes së rëndë.