Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

Makina përplaset me shtyllën, përmbyset në mes të rrugës

Një aksident është shënuar mbrëmjen e kësaj të diele në Fier.

Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur rruga Çelidrad, ku një automjet tip Audi me targa AA 444 MI është përplasur me shtyllën dhe ka përfunduar i përmbysur në rrugë.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale në makinë.

Shkak dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë me të cilën lëvizte drejtuesi i automjetit.

Policia shkoi në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e aksidentit si dhe për të shmangur trafikun e automjeteve.

Related posts

Avioni ‘sulmohet’ nga zogjtë, 23 të plagosur

Klaudia gotanews

Reperi Diddy në lidhje romantike me ish-in e të birit !?

emanuela

Arrestohet sërish dhunuesi që grabiti taksistin

Klaudia gotanews
Na Kontaktoni!