Kronikë Lajme Lajmi i Fundit

Mallakastër/ Përballet me policinë dhe bën skandal. Në pranga 35-vjeçari

Kanos dhe kundërshton punonjësin e policisë për shkak të detyrës, arrestohet në flagrancë 35-vjeçari në Mallakastër.

Efektivët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Mallakastër, arrestuan në flagrancë shtetasin M.S., 35 vjeç, banues në Ballsh.

Arrestimi i këtij shtetasi u bë pasi ka kanosur dhe kundërshtuar për shkak të detyrës punonjësin e policisë së rendit publik.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Fier për veprën penale “Kanosja për shkak të detyrës”.

Related posts

Alo Kosova/ 10 herë më lirë nga 15 qershori

Mila

Kryemadhi: Rama po përgatitet për zgjedhje të parakohshme

Opozita “radikale”? Përgjigja e Kryemadhit

Mila
Na Kontaktoni!