HomeShowbiz

Maluma gjithmonë e më pranë Winnie Harlow

Maluma ka shtuar edhe më shumë dyshimet për lidhje të re. Këngëtari ka kohë që është duke u përfolur për lidhjen e re, edhe pse nuk e ka konfirmuar akoma.

Këngëtari thuhet se po shijon romancën me modelen Winnie Harlow, pasi janë parë bashkë shumë herë.

Së fundi, ai publikoi një fotografi në Instagram, bashkë me modelen dhe motrat Kardashian, Kim dhe Kourtney.

Image

Kjo foto shtoi edhe më shumë dyshimet se Maluma dhe Winnie janë në lidhje.


TË NGJASHME