HomeShowbiz

Maluma koncert në Tiranë/ Zbulohet çmimi i biletave

Këngëtari seksi latin Maluma do të mbajë një koncert në Tiranë ku do të performojë në Sheshin “Nënë Tereza”.

Koncerti do të mbahet më datë 14 mars dhe pak më parë janë zbuluar edhe çmimet e biletave.

Shifrat variojnë nga 4500 lekë të rinj (38 euro) në zonën e quajtur Cherry, e cila ndodhet pranë skenës, deri në 3000 lekë të rinj (25 euro) për një vend në zonën Mimosa.


TË NGJASHME