HomeSport

Marcelo: Real Madrid është shtëpia ime

Marcelo i ka hedhur poshtë thashethemet se do të largohet nga klubi, duke thënë se Real Madrid është shtëpia e tij dhe se është shumë i lumtur.

Mbrojtësi i majtë e ka pasur një sezon zhgënjyes, por bëri një paraqitje të shkëlqyer në fitoren e Real Madrid-it 3:0 kundër Athletic Bilbao të dielën në Santiago Bernabeu.

Related image

“A do të largohem? Nuk kam nevojë të flas për të ardhmen time sepse të gjithë e dinë sesa i lumtur jam kur e veshi këtë fanellë”, tha Marcelo për BeIN Sports.

Image result for marcelo

“Real Madridi është shtëpia ime”


TË NGJASHME