HomeShowbiz

Mariah Carey vjen me një album të ri

Diva e muzikës botërore shumë shpejt pritët te nxjerrë në tregun muzikor albumin me këngët e reja. Ajo ka lajmëruar se e ka gati albumin që pritet te dalë në muajin nëntor. Albumi i fundit i Mariah Carey ka qenë albumi i vitit 2014.

Lajmin e ka nxjerrë në rrjetet sociale, ku ka zbuluar datën e publikimit dhe titullin e albumit.

Albumi pritet te dalë më 16 nëntor dhe titullohet ‘Caution’ .

‘With you’ dhe ‘GTFO’ janë dy këngë të këtij albumi që janë të publikuara.


TË NGJASHME