HomeShowbiz

Marina dhe Geti prindër për herë të parë? Fotoja që na shtoi dyshimet

Marina Vjollca dhe Getoar janë një ndër çiftet më të dashur të ekranit shqiptar. Dyshja e kurorëzoi dashurinë e tyre në martesë disa kohë më parë, e ndërsa spekulimet për një shtatëzani të mundshme kanë qenë të shumta. Por gjithçka mbeti në nivelin e thashethemeve.

Mirëpo këtë herë duket se Geti dhe Marina e ka dhënë vetë lajmin e ëmbël me foton e fundit të postuar në Instagram. Fansat po dyshojnë se çifti po pret një fëmijë pasi në foto shfaqen të dy duke mbajtur duart tek barku i Marinës teksa duken shumë të lumtur.


640-0-5d080791a8e83.jpg

TË NGJASHME