HomeSport

Mario Balotelli shënoi një gol spektakolar…

Por, SuperMario ka vendosur ta çojë në një nivel më të lartë festimin e golit me teknologji. Mario Balotelli shënoi një gol spektakolar me gërshërë për Olympique Marseille, dhe pastaj e festoi atë drejtpërdrejt në Instagram.
Para ca vitesh, Francesco Totti bëri selfie para tifozëve ultras të Romës pasi kishte shënuar në derbin e Romës.

Pas golit të tij mahnitës për Marseille kundër Saint-Etiene të dielën në Ligë 1, Balo e mori telefonin dhe u fut live për të festuar në Instagram


TË NGJASHME