HomeShowbiz

Markat e këpucëve që do të gjeni gjithmonë në dollapin e Meghan Markle!

Si shumë fashionista, Meghan Markle ka grumbulluar një koleksion të vërtetë këpucësh të dizajnerëve me emër. Por edhe pse ka plot të tilla, Meghani ashtu si dhe kunata e saj, Kate Middleton, parapëlqen të riciklojë sidomos këpucë me taka të cilat i vesh zakonisht me fustanet e veta të preferuara poshtë gjurit. Ja cilat janë firmat që ajo adhuron më shumë sepse krijimet  e tyre duken bukur në këmbë, por janë edhe të rehatshme:

Givenchy

Aquazzura

Sarah Flint

Stuart Weitzman

Manolo Blahnik

Veja

Tamara Mellon


TË NGJASHME