HomeShowbiz

Marrëdhënie perfekte?! Ja çfarë bën Dua Lipa për motrat Hadid

Tashmë si pjesë e familjes Hadid, Dua nuk mund të mungonte në rreshtat e parë duke duartrokitur për kunatat e saj, Gigi dhe Bella Hadid, të cilat i mbështeti tek të gjitha sfilatat që nga New Yorku deri në Londër. Dua Lipa dhe partneri i saj, Anwar Hadid për disa ditë morën pjesë në “ New York Fashion Week”  dhe më pas u larguan  në “London Fashion Week” për shfaqjen e ‘Burberry’ në të cilën sfilonin motrat Gigi dhe Bella Hadid.

Ajo i mbështeti tek të gjitha sfilatat që nga New York deri në Londër.

Kujtojmë se vitin e kaluar në këto sfilata, Anwar u kap mat duke u puthur me modelen Kendall Jenner, me të cilën thuhet se ka qenë një lidhje të shkurtër dashurie.

Disa ditë më përpara, Dua Lipa postoi një foto ku shfaqej me familjen e Anwar, me mbishkrimin “Koha për familje”, duke treguar edhe njëherë se marrëdhënia mes tyre është perfekte.

Pra tashmë marrëdhënia e tyre është bërë familjare dhe ndoshta së shpejti o të kemi zhvillime të reja për lidhjene tyre.


TË NGJASHME