HomeShowbiz

Martesa e dytë?! Ja ku do të martohen sërish Justin dhe Haliey Bieber

Ajo do të martohet me partnerin e saj Justin Bieber për të dytën herë në një ceremoni intime në kishë këtë fundjavë në Karolinën e Jugut.

Hailey Bieber që tani na ka dhënë një ide sesi do të duket e veshur nuse me të bardha, pasi organizoi një festë beqarie me shoqet në Kalifornia.

Modelja shoqërohej nga mikeshat e saj të ngushta mes të cilave Kendall Jenner, gjatë darkës në Ysabel dhe më pas në klubin e natës Delilah.

Hailey kishte veshur një fustan pas trupit të bardhë, ndërsa ajo që e bënte më nusërore paraqitjen e saj ishte velloja e bardhë.

Kendall dukej sikur kishte ardhur direkt nga pasarela pasi shihej e veshur me një fustan mëndafshi ngjyrë blu, super të shkurtër.


TË NGJASHME