HomeLajmi i Fundit

Masakër në lokal/ Katër pesona të vdekur, pesë të plagosur

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Një breshëri plumbash në Kansas ka lënë të vdekur katër persona dhe të paktën pesë të tjerë raportohen të plagosur.

Mediet lokale raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur në afërsi të një lokali, në qendër të Kansas. Ndërkohë, autori i dyshuar i krimit nuk është ndaluar ende nga policia.

Shba