HomePolitikë

Mblidhet Kryesia e LSI-së, ja ç’po diskutohet

lsi

Lëvizja Socialiste për Integrim ka mbledhur në orën 12:00 Kryesinë e kësaj partie. Mësohet se do të diskutohet mbi protestat e opozitës.

Kujtojmë që edhe Lulzim Basha do të mbledhë Kryesinë e partisë për të diskutuar për vijimësinë e protestave.

Opozita zhvilloi protestën e fundit më 13 prillit , ndërsa kërkoi largimin e Ramës dhe krijimin e një qeverine tranzitore, e cila u shoqërua me përplasje ku mbetën të plagosur efektivë policie, protestues dhe gazetarë.


TË NGJASHME