Lajme Sport

Mbyllet mbrëmja e dytë e Champions, spektakël dhe “lumë” golash

Janë mbyllur 8 sfidat e radhës në Champions League. Sfida më interesante e mbrëmjes, ishte ajo mes Barcelonës dhe Inter, që u mbyll me fitoren e katalansve, me rezultatin 2-1. Ndërkohë, ndeshja mes Liverpool dhe Salzburg, dhuroi spektakël dhe “lumë” golash.

Rikthehet te fitorja edhe Chelsea që arriti të mposhtë me rezultatin 1-2 Lille.
Më poshtë edhe rezultatet e plota:

Barcelona-Inter 2-1

Lille-Chesea 1-2

Liverpool-Salzburg 4-3

Leipzig-Lyon 0-2

Valencia-Ajax 0-3

Zenit-Benfica 3-1

Genk-Napoli 0-0

Lavia Prague-Borussia Dortmund 0-2

Related posts

Italia nuk shkon në zgjedhje/ Demokratët i kërkojnë presidentit të emërojë Konten kryeministër

Mila

Si i përdorni rrjetet sociale sipas shenjës së horoskopit

Mila

Të çmendur pas Strakoshës, një tjetër klub anglez ofertë për portierin e Kombëtares

igligota
Na Kontaktoni!