HomeShowbiz

Mc Kresha i jep fund beqarisë

Reperi i njohur kosovar, Mc Kresha i jep fund beqarisë.

Mc Kresha është përfolur prej kohësh që është në një lidhje, por nuk ka pasur asnjë konfirmim nga ana e tij në lidhje me këtë temë!

Kur shumë po prisnin që reperi të bënte zyrtare lidhjen e tij me bukuroshen “misterioze”, Kresha martohet.

Ai i ka dhënë fund beqarisë së tij me bukuroshen Erzina Shehu në një ceremoni private, me kryetarin e Prishtinës, Shpend Ahmeti i cili ka bërë dhe kurorëzimin e çiftit.

Të ftuar kanë qenë shumë prej miqve të tij, po ashtu yje të estradës, të cilët kanë zbuluar pamje të shumta të çiftit dhe atmosferës nga kjo dasmë.

Me këtë dasmë i tha Mc Kresha i tha të gjitha.


TË NGJASHME