HomeShowbiz

Me bikine roz nga Dior,Ylli i Love Island ngre temperaturat

Georgia Steel ka ngritur temperaturat sot derisa ka pozuar në bikine rozë Dior dhe ka thënë se “nuk i ka anuluar aktivitetet për verë”.

Ajo i ka siguruar fansat se kjo do të jetë një verë e nxehtë, edhe pse javët e fundit Britanin e ka “goditur” shiu.

Në foton e postuar bukuroshja ka treguar trupin e saj të tonifikuar dërisa poshtë fotografisë ka shkruar:

“Vera 2020 nuk ka kaluar të dashurit e mijë”.

Image

TË NGJASHME