HomeShowbiz

Me bikini dhe me barkun e rrumbullakosur Fatma rrëmben vëmendjen

Moderatorja e ëmbël e ekranit, Fatma Methasani është në muajin e gjashtë të pritjes së ëmbël.

Ajo dhe partneri i saj Alfio Rrotani do të bëhen prindër për herë të parë të një djali

Lajmin e bukur Fatma vendosi ta zbulojë në muajin shtator, nëpërmjet një fotoje ku shfaqej me Alfion dhe në dorë mbante foton e ekografisë.

Që pas bërjes publike të lajmit, moderatorja ndan shpesh foto nga pritja e ëmbël dhe së fundmi ka zbuluar edhe si dukej në muajin e tretë të pritjes së ëmbël.

Fatma ka publikuar në Instastory një foto ku shfaqet me bikini dhe në sy bie barku i saj, i cili sapo kishte nisur të fryhej.

“Mami Fatma 3-muajshe. Një rikthim i ëmbël”, shkruan moderatorja mbi foto.


TË NGJASHME