HomeShowbiz

“Me c**at varur si 50-vjeçare”/ Fifi publikon ‘tmerrin’ që përjeton çdo ditë

Këngëtarja Fifi ka ndarë sot me ndjekësit e saj vuajtjen dhe stresin që kalon çdo ditë nga komentet bullizuese dhe ofenduese. E gjitha duket se ka ardhur nga lidhja e saj me Adisin, teksa nuk mund ta themi qartë për çfarë arsyeje, por si duket ka njerëz që nuk durojnë dot ta shohin Fifin të lumtur.

Në intervistën me vëllezërit Veshaj, këngëtarja u shpreh se gabimi më trashanik ishte bërja publike e lidhjes me Adisin, kjo për shkak të komenteve dhe reagimeve negative që merr në rrjetet sociale.

Sot artistja ka postuar dhjetëra komente ofenduese dhe krah tyre ka shkruar:
“Ku janë këto gazetarët që na japin moral, të merren pak me këto femrat që bullizojnë femrat… Apo edhe këto kanë të drejtë të shprehin mendimin dhe të bëjn çfarë të duan. Sot gjithë ditën vetëm me këto komente do të merrem ti postoj që t’ju tregoj çfarë përjetoj unë çdo ditë.”

Në disa nga komentet lexohet:

“Sa e shëndoshë si lopë dhe del me fustan sikur e ke trupin peshk, debile femër.”

“Se di Adisi qenka qorruar nga sytë me këtë. Adrola super yll, se meriton Adrolën”, “Ta dijë ky çfarë ka humbur herën e parë, super femër nuk e ka më atë fat”, “Po habitem me këtë barbonin çne me ty jo se ka ndonjë gjë, por ka pas një femër dikur që kur e shof me ty më duket i pavlefshëm.”

“Kam menduar se je më e pjekur që do të gjesh një djalë beqar që do të të falë dashurinë që të mungojn”, “Vari k*** q** nënën, si 50-vjeçare c*cat e varura. B*thë të lëshuara, dil në pension”, “Re në burrë moj debile femër. Po ça ti ruhesh burrit o debile e mbaruar për s*ks, po ky të është ruajtur ty? Ik vrit veten.”


TË NGJASHME