HomeShowbiz

Me flokë të shkurtër dhe baluke, Arilena publikon videon e ëmbël të fëmijërisë

Arilena Ara është në njdër këngëtaret më të suksesshme shqiptare, karriera e së cilës ka nisur nga “Gjeniu i Vogël”. Së fundmi, këngëtarja shqiptare ka publikuar një video të saj në një moshë shumë të vogël, ku shfaqet duke kënduar në një festival fëmijësh.

Përpos talentit të saj, ajo që bie në sy është dhe modeli i shkurtër i flokëve, me baluke të prera dhe dy bishtaleca, model ky që nxjerr në pah më së miri ëmbëlsinë e saj.

“Njëherë e një kohë, fëmijë”, ka shkruar Arilena, duke tërhequr vëmendjen e fansave.

View this post on Instagram

Once upon a Kido. ????

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa) on


TË NGJASHME