HomeShowbiz

Me gjoksin e mbuluar me duar dhe me xhinse të grisura, Demi Rose pozon thuajse nudo

Demi Rose nuk ka turp.

Demi Rose është një nga emrat më të ndjekur në rrjete sociale, në të cilat shfaqet shumë provokuese.

Modelja ka ndarë me ndjekësit disa video, në të cilat shihet tërësisht e zhveshur në pjesën e sipërme, ndërsa poshtë mbante veshur një palë xhinse.

Demin e filmuan nga prapa, ndërsa në një moment ajo kthehet nga kamera, por mbulon gjoksin me duar.


TË NGJASHME