HomeShowbiz

Me lot në sy, këngëtari u jep super lajmin fansave

Gashi padyshim që ka pasur sukseset e tij në tregun botëror të industrisë muzikore.

Ai është kthyer në një nga reperët që ka pasur vlerësim të madh nga yje botërore duke pasur plot bashkëpunime me ta dhe këngët jan kthyer në hite.

Sot Gashi ka një arsye të madhe për të festuar dhe për të qenë i lumtur. Reperi ka postuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit i cili ka dhënë lajmin se njëri prej albumeve të tij është finalizuar.

“Albumi im i parë!!!! Dua t’ju falenderoj të gjithëve që pritët! Po qaj ndërsa postoj këtë!!!! “GASHi” 2019”, shkruan këngëtari.

Së fundi Gashi ka publikuar një tjetër projekt muzikor në bashkëpunim me DJ Snake! Kënga titullohet “Safety” dhe është bashkëpunimi i dytë i këngëtarit me Dj-in e njohur në mbarë botën.


TË NGJASHME