HomeShowbiz

Me një pardesy dhe gjysmë e zhveshur, Wanda Nara sjell foton e “nxehtë” nga Parisi

Parisi ka frymëzuar sërish Wanda Nara, bashkëshorten e sulmuesit argjentinas Mauro Icardi.

Këtë herë ajo ka postuar foto nga Kulla Eiffel.

Me një pardesy, ajo ka zbuluar pjesët intime, ku në vend të fluturës tashmë është një dallëndyshe.


TË NGJASHME