HomeSociale

Me pranga në duar, Konstandin Xhuvani përcjell të atin për në banesën e fundit

I dënuar me 35 vite burg për vrasjen e katër personave, Konstandini Xhuvani fitoi lirinë për vetëm disa për të përcjellë për në banesën e fundit, babain e tij, kineastin e njohur Gjergj Xhuvani.

I riu, i cili ka ndryshuar jo pak pamje që kurse ishte në liri në vitin 2014, ishte me pranga në duar dhe i shoqëruar nga gardianët e burgut.

Regjisori Gjergj Xhuvani ndërroi jetë pak ditë më parë në Itali për shkak të një sëmundjeje të rëndë.

kostaa

Konstandini është i biri edhe i aktores së njohur Luiza Xhuvani, ish-deputete e Parlamentit të Shqipërisë.

ab0bf5fe-b547-45dc-9cdc-37686ff2c1f8
6d51446a-d524-4bcd-b94b-2f561c984f74
66de3312-9f5a-4b74-9205-c885210c14f3
Deputetja e PS Luiza Xhuvani, e cila ka sjelle para godines se Parlamentit, djalin e saj KostandinXhuvani, pas akuzave te deputetit te PD Flamur Noka se djali i deputetes po gjuan me arme ne Lazarat.

TË NGJASHME