HomeShowbiz

Me pushime në Ibiza, ja se kush e shoqëron Rita Orën

Rita Ora ka nisur pushimet me të dashurin e saj të ri Romain Gavras.

Çifti janë fotografuar në një anije të vogël së bashku me miqtë e  tyre, teksa shijojnë pushimet në Ibiza.

Këngëtarja 29-vjeçare e veshur me bikini ngjyrë rozë vuri në pah format e saj të tonifikuara trupore.

Të dy shijuan një moment intim të shkurtër në ujë përpara se të ktheheshin në anije.

Rita Ora dhe producenti muzikor dukeshin shumë mirë nën shoqërinë e njëri-tjetrit.


TË NGJASHME