HomeShowbiz

Me rastin e dy vjetorit të vajzës, Zaimina publikon videon më të ëmbël

Zaimina Vasjari ka festuar ditëlindjen e dytë të vajzës së saj Khloe.

Vogëlushja mbush dy vjeç sot dhe këngëtarja e njohur ka publikuar një video të ëmbël me disa nga momentet më të veçanta që ka kaluar ajo dhe partneri i saj Klodi, me vajzën.

Zaimina e shoqëron videon me një dedikim të veçantë, ku shprehet se Khloe është dhurata më e bukur që i ka falur Zoti.

Ajo tregon se sot do të ketë një festë të madhe për princeshën e saj që mbush 2 vjeç.

Khloe is TWO Sweet

Khloe im! Si sot para 2 vitesh në orën 10:30 ne përqafuam për herë të parë njëra-tjetrën. Dita e lindjes tende është një lindje e dytë për mua. Ti më erdhe si dhurata më e bukur që zoti më ka falur në jetë, ti solle një tjetër dimension dashurie që në momentin e parë kur erdhe në gjoksin tim, moment të cilin kurrë nuk do ta harroj ?Unë dhe babi të duam çdo ditë edhe më shumë. Ti je fryma ime, ajri im pa të cilin nuk do jetoja dot. Dua të zgjohem çdo mëngjes dhe të ndjej aromën e gushës tënde, të shoh buzëqeshjen tënde të bukur dhe sytë e tu të jenë gjithmonë të lumtur. Lutem për ty çdo dite dhe falenderoj zotin që më zgjon çdo ditë dhe të shoh ty. Të do Mami pa fund! Gëzuar ditëlindjen e vogla ime! Sonte do jetë mbrëmja jote ku do festosh si një Princeshë sepse KHLOE is TWO Sweet ??

View this post on Instagram

Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne oren 10:30 ne perqafuam per here te pare njera tjetren. Dita e lindjes tende eshte nje lindje e dyte per mua. Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle nje tjeter dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurre nuk do ta harroj ?Un dhe babi te duam cdo dite edhe me shume. Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot. Dua te zgjohem cdo mengjes dhe te ndjej aromen e gushes tende, te shoh buzqeshjen tende te bukur dhe syt e tu te jene gjithmone te lumtur. Lutem per ty cdo dite dhe falenderoj zotin qe me zgjon cdo dite dhe te shoh ty. Te do Mami pa fund! Gezuar ditlindjen e vogla ime! Sonte do jet mbremja jote ku do festosh si nje Princeshe sepse KHLOE is TWO Sweet ??

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on


TË NGJASHME