HomeShowbiz

Më seksi se kurrë, Elvana publikon pamje nga klipi i ri

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata e ka gati këngën e saj më të re që pritet të kthehet në hitin e kësaj vere.
Elvana ka zgjedhur të duket si një divë orientale në klipin e ri të cilin po e xhiron në Stamboll.

Valdrin Sahiti, stilisti i këngëtares ka zbuluar sot pamjen me të cilën do e shihni këngëtaren në klip dhe po jua themi që tani që do t’ju lë pa fjalë.

Me një fustan me zinxhirë dhe një aksesor në kokë që i përshtatet look-ut të metaltë e njëherësh sensual, ajo ka eksperimentuar me një imazh krejtësisht të ri, larg atij shik apo të thjeshtë që kemi parë në klipet e fundit.

Por mos vallë është inspiruar nga “idhulli” i saj, Jennifer Lopez? Një veshje të ngjashme ia kemi parë JLO-së në Festivalin e Kanës dhe kanë shumë ngjashmëri.

collagegq.jpg

TË NGJASHME