HomeSociale

Me serum në dorë, Einxhel jep mesazhin e fortë pas fotove të Georgina Rodriguez

Këtë javë kanë qarkulluar në rrjet fotot e partneres së Cristiano Ronaldos, Georginës, e cila shfaqte me krenari kilet e tepërta dhe strijat të mbetura pas shtatzanisë (këtu). E ndërkohë që përdoruesit e rrjeteve sociale ta inkurajonin veprimin e saj duke u shfaqur pa komplekse, disa prej tyre (ndoshta shumica) bënë të kundërtën. Madje kishte edhe media që e vunë nën “shënjestër” me tituj të tillë si: “Georgina shfaqet në formë jo të mirë… Georgina shumë larg perfeksionit… Pamja e Georginës zhgënjen ndjekësit e saj… Georgina shumë larg pamjes së partnerit të saj…”.

Lidhur me këtë rast ka reaguar edhe Einxhel Shkira, e cila ka repikuar me një komentues në një nga fotot e Georginës.

Ndërkohë Einxhel ka përditësuar edhe me gjendjen e saj shëndetësore, ku para dy ditësh u shfaq me temperaturë, ndërsa sot ka treguar se është e shtruar dhe po merr serum.

Duke vijuar me mesazhet kundër bullizmit, Einxhel shkruajti:


TË NGJASHME