HomeShowbiz

Megan McKenna/ Fituesja e X Factor shfaqet ‘topless’ dhe e tonifikuar për fushatën e re të veshjeve të grave

Megan McKenna është imazhi i  fushatës së re të Krishtëlindjes së Boux Avenue.

 Fituesja e Famshme tregon figurën e saj të mrekullueshme në xhirimin festiv për markën e veshjeve të brendshme, duke dhuruar spektakël me imazhin e saj fantastik.

Reagimet kanë qënë të shumta madje dhe nga ish-i dashuri i saj , 27 vjeçari Towie i cili ka postuar në rrjete fotot e saj.


TË NGJASHME