HomeShowbiz

Meghan Markle dhe Princ Harry postojnë foto të reja të Archie për 1 vjetorin e tij

Dukesha dhe Duka i Sussex postuan një video të ëmbël për ditëlindjen e parë të Archie. Në video shihet Meghan e cila i lexon një libër Archie dhe vogëlushi shfaqet tejet i lumtur dhe kurioz për atë që ka para.

Ky moment kaq i veçantë u filmua nga vetë Harry dhe me siguri do ruhet si një kujtim i bukur për të voglin.

View this post on Instagram

"Duck! Rabbit!" with Meghan, The Duchess of Sussex (and Harry, The Duke of Sussex behind the camera), read to their son Archie for his 1st birthday. Happy Birthday, Archie! . Thank you #DuchessMeghan for helping us to raise urgent funds for our coronavirus appeal by reading "Duck! Rabbit" by @akrfoundation, illustrated by @tlichtenheld (published by @chroniclekidsbooks). . As the world grapples with the coronavirus pandemic, children’s lives are being turned upside down. By donating to Save with Stories, you can support the most vulnerable families in the UK and around the world by helping to provide early learning packs, supermarket vouchers, essential household items and virus protection. . Please donate today by visiting our website. Link in bio. . Or you can text STORIES to 70008 to give a one-off donation of £5. . Together, we can help families get through this. . You can only donate via text from a UK mobile. You’ll be billed £5 plus standard rate text message. We receive 100% of your donation. By texting STORIES you agree to calls about fundraising appeals, campaigns, events and other ways to support. Include NO PHONE to opt out of calls. Queries? 02070126400. Read our Privacy Policy savethechildren.org.uk/privacy The Save the Children Fund is a charity registered in England and Wales (213890) and Scotland (SC039570) . #SaveWithStoriesUK #SaveWithStories #GrowingThroughThis

A post shared by Save The Children UK (@savechildrenuk) on

Meghan dhe Harry ndodhen në Amerikë së bashku djalin dhe nënën e Meghan.

Ditëlindja e parë e Archie u urua nga shumë njerëz anë e mbanë botës mirëpo nuk kishte si të mungonte urimi nga familjarët mbretërore.

Dukesha dhe Duka i Cambridge postuan një foto nga pagëzimi i të voglit, aty ku shihen të gjithë pjestarët e familjes përveç mbretëreshës Elizabeth.


TË NGJASHME