HomeShowbiz

Meghan ti je fajtorja, nëse babai vdes!

Motra e Meghan ka folur sërish një ditë pas intervistës së të atit. Samantha nuk u përmbajt kur pa fotot e Meghan dhe Harry-t teksa nderonin Nelson Mandelën. Shkroi në Twitter se e mira do të ishte t`i kushtonte pak vëmendje edhe babait të saj. Dhe nuk i doli e keqja vetëm duke e këshilluar se këtë e ka bërë gjithmonë.

“Nëse babai vdes, ti je fajtorja Meghan”, i tha në fund Samantha duke e nxjerrë gjithë inatin/Daily Mail


TË NGJASHME