HomeBotë

Melani godet publikisht Donald Trump-in. Shifni reagimin e tij

Një video ku Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara të Amerikës shihet të godasë me bërryl Presidentin Trump, po qarkullon gjërësisht në rrjetet sociale.

Në Shtëpinë e Bardhë po këndohej himni kombëtar dhe Presidenti Trump harron të vendosë dorën në zemër. Melani e godet pak me bërryl për ta kujtuar. Më pas Trump e kuptoi dhe veproi si bashkëshortja dhe djali i tij. Për më shumë shihni videon:


TË NGJASHME