HomeShowbiz

Melinda shfaqet tërheqëse në pozën e re

melinda

Melinda Ademi vazhdon të jenë prej yjeve të pëlqyera të skenës muzikore shqiptare, ndërsa ajo arrin të tërheqë interesimin e faqeve rozë edhe përmes fotografive që i publikon në rrjetet sociale.

Reperja është pranë që t’i bëjë një milion ndjekës në Instagram, ndërsa në profilin e saj shpesh ndan imazhe që vënë në pah bukurinë e këngëtares.

Në caktimin e lokacionit, mësohet se këngëtarja ndodhet në kryeqytetin e Kosovës, në Prishtinë.

View this post on Instagram

tregomi do rrena bre?

A post shared by MELINDA (@melindaademi) on

Ndërkaq, ajo i ka publikuar edhe disa video dhe fotografi të tjera në InstaStory me të njëjtën dukje.

(Foto: InstaStory/melindaademi)

Melinda është pyetur nëse e bezdis fakti që shpesh përfolet dukja e saj: “Jo nuk më bezdis aspak kjo gjë sepse njerëzit gjithmonë flasin. Çdo artist e ka stilin e vet dhe të gjithë kujdesen për imazhin e tyre”.

(Foto: InstaStory/melindaademi)


TË NGJASHME