HomeSport

Merr fund pritja, Eriksen zbret në Milano

Christian Eriksen ka mbërritur në Milano. Mesfushori danez do të jetë një lojtar i Interit dhe tashmë nuk ka dyshime. Futbollisti ka mbërritur pak minuta më parë në Milano ku do të kryejë vizitat mjekësore dhe më pas firma.

Pas shumë ditësh intensive nga klubi zikaltër tashmë akordi u arrit disa ditë më parë dhe vetëm sot lojtari ka mbërritur për vizitat mjekësore. Pas vizitave mjekësore dhe më pas firma e zyrtarizimi nga klubi zikaltër.


TË NGJASHME