HomeShowbiz

Mes sfilatës, Miss Serbia bën shqiponjën me duar

Në konkursin e bukurisë “Miss Freedom of the World” kanë marrë pjesë vajza nga e gjithë bota. Ndër to janë dhe missi shqiptar e kosovar.

Gjatë vizitës së tyre në Kosovë, miss-et kanë marrë pjesë në një event ku vëmendjen e ka tërhequr “Miss Serbia”.

Bjondja ka bërë simbolin e shqiponjës me duar gjatë sfilatës duke rënë shumë në sy. Miss Serbia e ka bërë sërish këtë gjest kur ka pozuar me Miss Albania dhe Miss Kosova.

“Është formë respekti, për mua është normale ta bëj“, është shprehur Missi gjatë intervistës.


TË NGJASHME