HomeLajmi i Fundit

Meta mesazh ngushëllimi për kryeministrin

Presidenti Ilir Meta ka publikuar një mesazh ngushëllimi pas ndarjes nga jeta mëngjesin e sotëm të Aneta Ramës, nënës së kryeministrit Edi Rama.

Meta i përcjell ngushëllimet e tij familjes Rama përmes një mesazhi në “Facebook”:“Ngushëllimet më të sinqerta për familjen Rama, për ndarjen nga jeta të nënës dhe gjyshes së tyre të dashur Aneta. U prehtë në paqe!”